WP SlimStat - en to fa translation catalogue (649 entries)

en:  And for keeping an eye on your visitors with <a href="http://slimstat.getused.to.it/">WP SlimStat</a>.
fa: و برای نظارت بیننده ها با <a href="http://slimstat.getused.to.it/">WP slimStat</a>.

en: %s Minute by Minute
fa: %s دقیقه به دقیقه

en: (Human) Visit
fa: بیننده (انسانی)

en: -- Advanced filters --
fa: -- فیلترهای پیش‌رفته --

en: 0 - 30 seconds
fa: ۰ تا ۳۰ ثانیه

en: 1 - 3 minutes
fa: ۱ تا ۳ دقیقه

en: 1 = search engine crawler, 2 = mobile device, 3 = syndication reader, 0 = all others
fa: ۱=خزنده‌های موتورهای جستجو، ۲=دستگاه موبایل، ۳=خوراک‌خوان، ۰=همه‌ی چیزهای دیگر

en: 2-letter code (us, ru, de, it, ...)
fa: علامت دو حرفی (us، ir، ...)

en: 3 - 5 minutes
fa: ۳ تا ۵ دقیقه

en: 31 - 60 seconds
fa: ۳۱ تا ۶۰ ثانیه

en: 5 - 7 minutes
fa: ۵ تا ۷ دقیقه

en: 7 - 10 minutes
fa: ۷ تا ۱۰ دقیقه

en: <strong>Link Details</strong><br>- <em>A:n</em> means that the n-th link in the page was clicked.<br>- <em>ID:xx</em> is shown when the corresponding link has an ID attribute associated to it.
fa: جزئيات پیوند نشان میدهد که چندمین پیوند فشار داده شده است. <em>ID:xx</em> هنگامی نشان داده میشود که پیوند مرتبط شناسه داشته باشد.

en: A <em>bounce page</em> is a single-page visit, or visit in which the person left your site from the entrance (landing) page.
fa:  «صفحه وازده» یک «تک-صفحه» میباشد، یا آخرین صفحه ی دیده شده قبل از آنکه بیننده پایگاه را ترک کند.

en: A link from one domain to another is said to be outbound from its source anchor and inbound to its target. This report lists all the links to other websites followed by your visitors.
fa: پیوند از این دامنه به دامنه دیگر پیوند بیرونی نامیده میشود و برای دامنه دیگر پیوند درونی محسوب میشود. این گزارش فهرستی از تمام پیوند ها به پایگاه های دیگر و کاربران است.

en: A period of interaction between a visitor's browser and your website, ending when the browser is closed or when the user has been inactive on that site for 30 minutes
fa: تراکنش بین مرورگر ردگیری و پایگاه شما به پایان رسید وقتی که مرورگر بسته شده و یا کاربر به مدت سی دقیقه غیر فعال شده است.

en: A referrer (or referring site) is the site that a visitor previously visited before following a link to your site.
fa: ارجاع دهنده (یا پایگاه ارجاع دهنده) که بیننده را به پایگاه شما پیوند زده است.

en: A request to load a single HTML file ("page"). This should be contrasted with a "hit", which refers to a request for any file from a web server. WP SlimStat logs a pageview each time the tracking code is executed
fa: درخواست بارگیری یک پرونده HTML یا "page" با هر درخواست دیگر از دامنه یا "hit" تفاوت دارد. این برنامه هر بازدید را بعد از اجرای برنامه ردگیری ثبت میکند.

en: A request to load a single HTML file. WP SlimStat logs a "pageview" each time the tracking code is executed.
fa: درخواست بارگیری یک پرونده زنگام. هر اجرای ردگیری منجر به ثبت یک بازید میشود.

en: A visit is a session of at most 30 minutes. Returning visitors are counted multiple times if they perform multiple visits.
fa: هر بازدید یک جلسه است که حداکثر ۳۰ دقیقه میباشد. «بیننده دوباره» چند بار شمارش میشود اگر چند بار بازدید کنند.

en: About WP SlimStat
fa: درباره WP SlimStat

en: Accepts identifiers like win7, win98, macosx, ...; please refer to <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.get-browser.php">this manual page</a> for more information
fa: شناسه هایی مانندmac، win7، win98, و ... لطفا برای اطلاع بیشتر به<a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.get-browser.php"> راهنما</a> مراجعه کنید

en: Activity Log
fa: فهرست فعالیت ها

en: Add Stats to Posts
fa: یک ستون به نوشته‌ها اضافه کن

en: Add a new column to the Edit Posts screen, with the number of hits per post.
fa: یک ستون جدید به صفحه «ویرایش ارسال» اضافه می‌کند، که شامل تعداد بازدید برای هر ارسال میباشد (ممکن است مدت تحویل را زیاد کند)

en: Add-on
fa: افزونه

en: Add-ons
fa: افزونه ها

en: Add-ons extend the functionality of WP SlimStat in many interesting ways. We offer both free and premium (paid) extensions. Each add-on can be installed as a separate plugin, which will receive regular updates via the WordPress Plugins panel. In order to be notified when a new version of a premium add-on is available, please enter the <strong>license key</strong> you received when you purchased it.
fa: میتوانید با استفاده از افزونه ها کارکرد برنامه را گسترش دهید. افزونه های جذابی به صورت رایگان و پولی موجود است که هر یک به طور جداگانه قابل نصب و به روز رسانی میباشد. اگر دوست دارید است از نسخه جدید افزونه با خبر شوید لطفا شماره مجوز که در هنگام خرید دریافت کردید وارد کنید.

en: Admin Bar
fa:  منوی مدیریت

en: Advanced
fa: پیش‌رفته

en: Advanced Filters
fa: فیلترهای پیش‌رفته

en: Alexa is a subsidiary company of Amazon.com which provides commercial web traffic data.
fa: شرکت Alexa بخشی از Amazon.com میباشد که گزارش پایگاه های تبلیغاتی را انجام میدهد.

en: All the records were successfully deleted.
fa: همه اطلاعات با موفقیت حذف شد.

en: All those people showing up to your Web site by typing in the URL of your Web site coming or from a bookmark; some people also call this "default traffic" or "ambient traffic"
fa:  تمامی کاربرانی که با وارد کردن نشانی مستقیم تارنما و یا استفاده از بوک مارک از تارنما بازدید میکنند.

en: Any program used for accessing a website; this includes browsers, robots, spiders and any other program that was used to retrieve information from the site
fa: هر برنامه که به تارنما دسترسی پیدا کند مثل مرورگر، روبات، خزنده، وغیره.

en: Any user who has left a comment on your blog, and is thus identified by Wordpress as a returning visitor
fa: هر کاربری که در تارنامه شما نظر گذاشته توسط وردپرس به عنوان «بیننده دوباره» شناخته میشود

en: Apply
fa: انجام

en: Are you sure you want to OVERWRITE your current settings?
fa: مطمئنید می‌خواهید تنظیمات را بازنشانی کنید؟

en: Are you sure you want to PERMANENTLY DELETE ALL the records from your database?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید همه‌ی این اطلاعات را از پایگاه داده حذف کنید؟

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete these records from your database?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید همه‌ی این اطلاعات را از پایگاه داده حذف کنید؟

en: Are you sure you want to restore the default arrangement of your reports?
fa:  آیا مطمئنید که می‌خواهید تنظیم پیش فرظ گزارش ها را بازنشانی کنید؟

en: Asynchronous Views
fa: دید غیرهم‌زمان(آسنکرون)

en: At a Glance
fa: در یک نگاه

en: Auto purge
fa: پاک‌سازی خودکار

en: Average Pageviews per Visit
fa: میان‌گین مشاهده صفحات در هر بازدید

en: Average Pageviews per Visit (chart)
fa: میان‌گین مشاهده صفحات در بازدید(نمودار)

en: Average time on site
fa:  میان‌گین دیدن از پایگاه

en: Avg Comments Per Post
fa: میانگین نظر برای هر ارسال

en: Avg Pageviews
fa: میان‌گین مشاهده صفحات

en: Avg Posts Per Day
fa: میانگین ارسال در روز

en: Basic Filters
fa: پالایه های اولیه

en: Blacklist by Capability
fa: کاربران بر اساس توانایی

en: Blacklist by IP Address
fa:  فهرست سیاه با نشانی آی‌پی

en: Blacklist by Username
fa:  فهرست سیاه با نشانی آی‌پی

en: Bot or Crawler
fa: روبات یا خزنده

en: Bot/Crawler
fa: روبات یا خزنده

en: Bots
fa: ربات‌ها

en: Bounce Pages
fa: صفحات وازده

en: Bounce rate
fa: میزان وازده گی

en: Browser
fa: مرورگر

en: Browser Capabilities
fa: قابلیت‌های مرورگر

en: Browser Type
fa: نوع مرورگر

en: Browser Version
fa: نسخه مرورگر

en: Browsers (user agents) you don't want to track, separated by commas. You can specify the browser's version adding a slash after the name  (i.e. <em>Firefox/3.6</em>). Wildcards: <code>*</code> matches 'any string, including the empty string', <code>!</code> matches 'any character'. For example, <code>Chr*</code> will match Chrome and Chromium, <code>IE/!.0</code> will match IE/7.0 and IE/8.0. Strings are case-insensitive.
fa:  Wildcards: <code>*</code> matches 'any string, including the empty string', <code>!</code> matches 'any character'. For example, <code>Chr*</code> will match Chrome and Chromium, <code>IE/!.0</code> will match IE/7.0 and IE/8.0. Strings are case-insensitive.مرورگرهایی که نمیخواهید رهگیری کنید، تفکیک شده با ویرگول. میتوانید نسخه مرورگر را نیز مشخص کنید. مثلا <em>Firefox/3.6</em>.

en: By default, users are listed by their usernames. Use this option to visualize their display names instead.
fa: به طور پیش فرظ، کاربران با نام کاربری فهرست بندی میشوند. این گزینه کاربران را با نام فهرست بندی میکند.

en: CSS Version
fa: نسخه سی‌اس‌اس

en: Capability
fa: کاربران بر اساس توانایی

en: Category ID
fa: شناسه دسته

en: Chart controls
fa: کنترل‌های نمودار

en: Choose between a standalone admin menu for WP SlimStat or a drop down in the admin bar (if visible).
fa: بین گزینگان مدیریتی ثابت و یا گزینگان مدیریتی ابشاری انتخاب کنید.

en: Choose if you want to see the browser name or a complete user agent string when hovering on browser icons.
fa:  این گزینه را انتخاب کنید اگر میخواهید اسم مرورگر یا نام کامل کاربر را با توقف اشاره گر بر روی نقشک ملاحظه کنید.

en: Choose the number format you want to use for your reports, European or American.
fa: نگارش مناسب برای ملاحظه گزارش اعداد را نتخاب کنید، امریکایی یا اروپایی.

en: Click on a data point to display the activity chart for each hour of that day
fa: روی نقطه‌های داده کلیک کنید تا نمودار فعالیت آن ساعت را مشاهده کنید

en: Collect information about screen resolutions, outbound links, downloads, etc. If Tracking Mode is set to Javascript, this data will be tracked regardless of which value you set for this option.
fa: جمع آوری اطلاعات در مورد ابعاد صفحه بیننده، پیوند های بیرونی، بارگیری، و غیره. در صورت انتخاب حالت ردگیری به جاواسکریپت، این داده ها رهگیری میشود صرفنظر از مقداری که اینجا اختیار میکنید.

en: Color Depth
fa: عمق رنگ

en: Color codes
fa: علامت رنگی

en: Complete address of the referrer page
fa: نشانی کامل صفحه‌ی ارجاع ‌دهنده

en: Config access: username not found
fa: دست‌رسی پیکربندی: شناسه کاربری یافت نشد

en: Congrats! WP SlimStat is now optimized for <a href="http://www.youtube.com/watch?v=ygE01sOhzz0" target="_blank">ludicrous speed</a>.
fa: تبریک! برنامه اکنون برای<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ygE01sOhzz0" target="_blank"> سرعت</a> بهینه شده است.

en: Content
fa: محتوا

en: Content Items
fa:  محتوا موردها

en: Content Type
fa:  نوع محتوا

en: Convert IP Addresses
fa: تبدیل نشانی آی‌پی

en: Countries
fa: کشورها

en: Country Code
fa: علامت کشور

en: Country codes (i.e.: <code>en-us, it, es</code>) that you don't want to track, separated by commas.
fa: کد کشورهایی که مایل به رهگیری نیستید، تفکیک شده با ویرگول مثل <code>en-us, it, es</code>

en: Current filters:
fa: فیلترهای جاری:

en: Currently Online
fa: حالا روی خط

en: Currently from search engines
fa: هم‌اکنون از موتورهای جستجو

en: Custom CSS
fa: سی‌اس‌اس دلخواه

en: Custom Reports
fa: گزارش دلخواه

en: Customize the Geolocation service to be used in the reports.
fa: خدمات مکان-جفرافی برای گزارش ها را دلخواه کنید.

en: DB Size
fa: اندازه پایگاه داده

en: Daily %s
fa: %s روزانه

en: Data Maintenance
fa: تعمیر داده ها

en: Data and Formats
fa: داده و نگارش ها

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Database Information
fa: اطلاعات پایگاه داده

en: Date Filters
fa: فیلترهای تاریخ

en: Date Range
fa: محدوده زمانی

en: Date and Time
fa: روز و ساعت

en: Day
fa: روز

en: Definitions
fa: تعاریف

en: Delete All Pageviews
fa: حذف همه صفحات

en: Delete log entries older than the number of days specified here above. Enter <strong>0</strong> (number zero) if you want to preserve your data regardless of its age.
fa: ورودی هایی که از تعداد روزها زیر بیشتر باشد حذف میشوند. صفر وارد کنید اگر مایل به حفظ داده ها صرفنظر از تاریخ آن هستید.

en: Delete pageviews where
fa: حذف  بازدید‌ها وقتی

en: Description
fa: توضیحات

en: Detect Smoothing
fa: یافتن اسموتینگ

en: Detect if your visitors' browsers support anti-aliasing (font smoothing). This option required Spy Mode to be enabled.
fa:  تشخیص دادن مرورگرهایی که از ضد-بدنمایی (font smoothing) استفاده میکنند. این گزینه نیاز به فعال کردن «دید دزدکی» دارد.

en: Direct Pageviews
fa: مشاهده صفحات بی‌واسطه

en: Direct Traffic
fa: ترافیک مستقیم

en: Display provider names instead of IP addresses.
fa: نمایش خدمات دهنده ها به جای ای پی

en: Domain
fa: دامنه

en: Domains
fa: دامنه‌ها

en: Double click on an empty region to reset the zoom level
fa: بر یک ناحیه خالی دوبار کلیک کنید تا بزرگنمایی به حالت اولیه بازگردد

en: Empty Database
fa: پایگاه داده خالی

en: Enable CDN
fa: فعال‌سازی CDN

en: Enable Privacy Mode
fa: فعال کردن حالت حریم

en: Enable Spy Mode
fa: فعال کردن دید دزدکی

en: Enable Tracking
fa: فعال‌سازی رد‌گیری

en: Enable UAN
fa: فعال‌سازی UAN

en: Enable this option if you don't want to track visits from users identified as spammers by third-party tools like Akismet. Pageviews generated by users whose comments are later marked as spam, will also be removed from the database.
fa:  اگر نمیخواهید بازدید کاربرانی که هرز شناخته شده اند (توسط برنامه هایی مثل Akismet) را رهگیری کنید این گزینه را فعال کنید. بازدید های کاربرانی که بعدا به صورت هرز شناخته شوند از پایگاه داده ها نیز حذف میشوند.

en: Enable this option if you want your authours to only see stats related to their own content.
fa: اگر میخواهید نویسنده ها فقط آمار مربوط به محتوای خود را رویت کنند این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option to track logged in users.
fa: اگر می‌خواهید کاربران وارد شده را ره‌گیری کنید این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option to track your users' activity within the admin.
fa: برای رهگیری کاربران در ناحیه مدیریتی ین گزینه را فعال کنید.

en: Engine
fa: موتور

en: Entries logged on or before %s will be permanently deleted.
fa: ردیف‌های مربوط به روز %s و قبل از آن حذف خواهند شد.

en: Erase all the information collected so far by WP SlimStat. This operation <strong>does not</strong> reset your settings.
fa: حذف همه اطلاعاتی که تا حال توسط WP SlimStat جمع آوری شده است. این عملیات تنظیمات را بازنشانی نمیکند.

en: Expand Details
fa: گسترش جزئیات

en: Expand each row's details by default, insted of on mousehover.
fa: گشترش جزئیات‌ هر سطر به طور پیش فرظ، به جای رویت با توقف اشاره گر

en: Extend Session
fa: گسترش جلسه

en: Extend the duration of a session each time the user visits a new page.
fa: هر بار که کاربر یک صفحه جدید را دیدن می‌کند مدت جلسه را به این مقدار گسترش می‌دهد.

en: Extensions to Track
fa: پسوندهایی که رهیابی شوند

en: Facebook Likes
fa: لایک های فیسبوک

en: Facebook Shares
fa: بخش های فیسبوک

en: Filter results where resource equals %s
fa: نتایج را فیلتر کن وقتی منبع مساوی‌ست با %s

en: Filters
fa: فیلترها

en: From Search Results
fa: از نتایج جستجو

en: From a search result
fa: از نتایج جستجو

en: From a search result page
fa: از صفحه نتایج جستجو

en: Functionality
fa: کاربردی

en: General
fa: عمومی

en: Go to the corresponding search engine result page
fa: برو به صفحه مرتبط با این جستجو

en: Go to the referring page
fa: برو به صفحه ارجاع‌دهنده

en: Google Index
fa: اندیس گوگل

en: Google, Yahoo, MSN, Ask, others; this bucket will include both your organic as well as your paid (PPC/SEM) traffic, so be aware of that
fa: ترافیک مرتبط با نتایج موتور جستجو (organic) و همچنین ترافیک بدست آمده توسط تبلیغات در موتورهای جستجو اینجا درهم است

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Hour
fa: ساعت

en: Hourly %s
fa: %s ساعتی

en: How many pages have been visited on average during the current period.
fa: چند صفحه به طور میانگین در

en: How many times links to your website have been clicked on Facebook.
fa: چند بار پایگاه شما در Facebook فشار داده شده است.

en: How many times the Facebook Like button has been approximately clicked on your site.
fa: چند بار Facebook Like در پایگاه شما کلیک شده است.

en: How many times your site has been shared by someone on the social network.
fa: چند بار پایگاه شما در شبکه های اجتماعی بخش شده است

en: Human
fa: انسان

en: Human Visitor
fa: بیننده انسانی

en: Human Visits
fa: بازدیدهای انسانی

en: Human Visits (chart)
fa: مشاهدات انسانی (نمودار)

en: Human users who visited your site only once.
fa: کاربرانی که فقط یک بار پایگاه شما را دیده‌اند.

en: Human visits
fa: بازدیدهای انسانی

en: ID of the category/term associated to the resource, when available
fa: شناسه دسته یا عبارت که با منبع مرتبط است، اگر موجود باشد

en: IP
fa: آی‌پی

en: IP Address
fa: نشانی آی‌پی

en: IP Lookup
fa: ره‌گیری بر اساس نشانی آی‌پی

en: Ignore Prefetch Requests
fa: نادیده گرفتن درخواست صفحه‌بندی

en: Ignore Spammers
fa: نادیده گرفتن هرزها

en: Ignore users (username not found)
fa: نادیده گرفتن کاربر(شناسه کاربر یافت نشد)

en: Import
fa: واردات

en: Import and Export
fa: وارد و صادر

en: Improve Performance
fa: بهبود عملکرد

en: Indexing has been successfully disabled. Enjoy the extra database space you just gained!
fa: اندیس گری با موفقیت غیر فعال شد. از فضای اضافه که پایگاه داده ها بدست آورید لذت ببرید!

en: Internet Service Provider: a company which provides other companies or individuals with access to the Internet. Your DSL or cable internet service is provided to you by your ISP.<br><br>You can ignore specific IP addresses by setting the corresponding filter under Settings > SlimStat > Filters.
fa: اینترنت توسط یک شرکت خدماتی (ISP) برای شما فراهم میشود. میتوانید این نشانی ای پی را با وارد کردن صافی نادیده بگیرید.

en: Invalid capability. Please check <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_new">this page</a> for more information
fa: توانایی صحیح نمیباشد. لطفا برای اطلاع بیشتر به صفحه<a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_new"> نقش و توانایی</a> مراجعه کنید.

en: Invalid minimum capability. Please check <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_new">this page</a> for more information
fa: حداقل توانایی صحیح نیست. لطفا برای اطلاع بیشتر به صفحه<a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_new"> نقش و توانایی</a> مراجعه کنید.

en: It includes only traffic generated by human visitors.
fa: فقط شامل ترافیک انسانی میشود

en: Javascript
fa: جاوااسکریپت

en: Javascript Mode
fa: فعال سازی حالت جاوااسکریپت

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Keywords used by your visitors to find your website on a search engine
fa: کلمات کلیدی که کاربران شما به وسیله‌ی آن‌ها از موتورهای جستجو، پایگاه شما را یافته‌اند.

en: Keywords used by your visitors to find your website on a search engine.
fa: عبارات کلیدی در موتورهای جستجو که بیننده را به پایگاه شما را یافته‌اند.

en: Known User
fa: کاربر آشنا

en: Known Users
fa: کاربران آشنا

en: Known Visitor
fa: بیننده آشنا

en: Known visitors
fa: بیننده های آشنا

en: Language Code
fa: علامت زبان

en: Last 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه اخیر

en: Last 5 minutes
fa: ۵ دقیقه اخیر

en: Last 7 Days
fa: ۷ روز اخیر

en: Last 90 Days
fa: ۹۰ روز اخیر

en: List all the IP addresses you don't want to track, separated by commas. Each network <strong>must</strong> be defined using the <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Classless_Inter-Domain_Routing' target='_blank'>CIDR notation</a> (i.e. <em>192.168.0.0/24</em>). If the format is incorrect, WP SlimStat may not track pageviews properly.
fa: فهرست آی پی آدرس هایی که نمیخواهید رهگیری کنید، با ویرگول جدا شده است. هر شبکه باید با استفاده از علامتگذاری<a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Classless_Inter-Domain_Routing' target='_blank'>CIDR</a> تعریف شود (مثل <em>192.168.0.0/24</em>) و اگر نگارش صحیح نباشد رهگیری به درستی انجام نمیشود.

en: List all the URLs on your website that you don't want to track, separated by commas. Don't include the domain name: <em>/about, ?p=1</em>, etc. Wildcards: <code>*</code> matches 'any string, including the empty string', <code>!</code> matches 'any character'. For example, <code>/abou*</code> will match /about and /abound, <code>/abo*t</code> will match /aboundant and /about, <code>/abo!t</code> will match /about and /abort. Strings are case-insensitive.
fa: فهرست تمامی نشانی هایی در تارنمای شما که نمیخواهید رهگیری کنید، تفکیک شده با ویرگول. نام دامنه را وارد نکنید. مثلا: <em>/about, ?p=1</em>, etc. Wildcards: <code>*</code> matches 'any string, including the empty string', <code>!</code> matches 'any character'. For example, <code>/abou*</code> will match /about and /abound, <code>/abo*t</code> will match /aboundant and /about, <code>/abo!t</code> will match /about and /abort. Strings are case-insensitive.

en: List all the file extensions that you want to be treated as Downloads. Please note that links pointing to external resources (i.e. PDFs on a different website) are considered Downloads and not Outbound Links (and tracked as such), if their extension matches one of the ones listed here below.
fa: فهرست تمامی پسونده هایی که میخواهد مانند بارگیری حساب شود. لطفا در نظر داشته باشید که پیوندهای منابع خارجی (مثل پی دی اف در پایگاه دیگر) بارگیری محسوب میشود و نه پیوند بیرونی اگر پسوند آنها با این فهرست تطبیق داشته باشد.

en: List all the usernames you don't want to track, separated by commas. Please be aware that spaces are <em>not</em> ignored and that usernames are case sensitive.
fa: فهرست نام کاربرانی که نمیخواهید رهگیری کنید، تفکیک شده با ویرگول. لطفا در نظر داشته باشید که فاصله ها و حروف کوچک و بزرگ نیز حساب میشود.

en: List all the users who can edit these options, separated by commas. Please be advised that admins <strong>are not</strong> implicitly allowed, so do not forget to include yourself! Usernames are case sensitive.
fa: فهرست کاربرانی که توانایی ویرایش این گزینه ها را دارند، تفکیک شده با ویرگول. از وارد کردن نام خود در این فهرست مطمئن شوید.

en: List all the users who should have access to the reports, separated by commas. Administrators are implicitly allowed, so you don't need to list them in here. Usernames are case sensitive.
fa: فهرست کاربرانی که به گزارش ها دسترسی دارند، تفکیک شده با ویرگول. مدیرها به طور کامل دسترسی دارند و نیاز به وارد کردن اینجا نخواهند داشت. کوچک و بزرگ بودن حروف مهم است.

en: Live Stream
fa: پخش زنده

en: Load all the reports dynamically. It makes the reports render faster, but it increases the load on your server.
fa: بارگزاری همه گزارشها به صورت پویا که ارائه آن را تسریع میکند ولی فشار به دامنه را نیز افزایش میدهد.

en: Local search results page
fa: صفحه نتایج جستجوی محلی

en: Longest Comment (ID)
fa: طولانی ترین نظر (شناسه)

en: Longest Post (ID)
fa: طولانی‌ترین ارسال (شناسه)

en: Longest visit
fa: طولانی‌ترین مشاهده صفحات

en: Maintenance
fa: نگهداری

en: Mask your visitors' IP addresses to comply with European Privacy Laws.
fa: این گزینه نشانی آی‌پی بیننده را طبق قوانین حریم خصوصی اروپا پنهان میکند

en: Menu Position
fa: محل گزینگان

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Mobile Device
fa: همراه

en: Monitor Admin Pages
fa: نظارت صفحه مدیریت

en: Month
fa: ماه

en: Monthly %s
fa: %s ماهانه

en: More than 10 minutes
fa: بیش از ۱۰ دقیقه

en: New Visitors Rate
fa: میزان بازدیدکنندگان جدید

en: New visitors
fa: بازدیدکنندگان جدید

en: Next clean-up on
fa: تمیزکاری بعدی در

en: No
fa: خیر

en: No Panic Button
fa: دکمه خطر نباشد

en: No data to display
fa: داده‌ای برای نمایش نیست

en: No visits
fa: بازدیدی نیست

en: Number Format
fa: نگارش اعداد

en: Number of pages in your site included in Google's index.
fa: تعداد صفحاتی که در فهرست گوگل شمرده شده است.

en: Number of pages, according to Google, that link back to your site.
fa: تعداد صفحات که به گفته گوگل به پایگاه پیوند میدهند.

en: Number of single-page visits to your site over the selected period.
fa: تعداد بازدید «تک-صفحه» به پایگاه شما در بازه زمانی انتخاب شده.

en: OS Code
fa: کد محیط عامل

en: Oldest pageview
fa: قدیمی‌ترین بازدید

en: Open this URL in a new window
fa: نشانی را در پنجره جدید باز کن

en: Open this outbound link in a new window
fa:  پیوندهای بیرونی را در پنجره جدید باز کن

en: Open this referrer in a new window
fa: این ارجاعی دهنده را در پنجره جدید باز کن

en: Operating System
fa: سامانه عامل

en: Originating IP
fa: آی‌پی منشا

en: Other Humans
fa: دیگران

en: Outbound Link
fa: پیوند بیرونی

en: Overview
fa: مرور

en: Pages per visit
fa: صفحات در بازدید

en: Pageview
fa: بازدید

en: Pageview Attributes
fa: خصوصیات بازدید

en: Pageviews
fa: مشاهدات صفحات

en: Pageviews (chart)
fa: مشاهده صفحات (نمودار)

en: Percentage of single-page visits, i.e. visits in which the person left your site from the entrance page.
fa: درصد بازدید «تک-صفحه» ها؛ یعنی بازدیدی که فقط «صفحه ورودی» بود.

en: Performance
fa: عملکرد

en: Permalink
fa: پیوند یکتا

en: Permalinks
fa: پیوندهای یکتا

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Please note that by removing table indexes, WP SlimStat's performance will be affected.
fa: در نظر داشته باشید که حذف کردن شاخص بر عملکرد WP SlimStat تاثیر میگذارد

en: Please note that you will need about 30% more DB space to store the extra information required.
fa: در  نظر داشته باشید که زخیره کردن این اطلاعات ٪۳۰ درصد حجم بیشتر در پایگاه داده اشغال میکند.

en: Please refer to this <a target="_blank" href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ee825488(v=cs.20).aspx">language culture page</a> (first column) for more information
fa: لطفا به <a target="_blank" href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ee825488(v=cs.20).aspx"> فرهنگ زبان </a> برای اطلاع بیشتر مراجعه کنید

en: Post Author
fa: نویسنده مطلب

en: Post Category ID
fa: شناسه دسته‌بندی مطلب

en: Prevent WP SlimStat from tracking pageviews generated by Firefox's <a href='https://developer.mozilla.org/en/Link_prefetching_FAQ' target='_blank'>Link Prefetching functionality</a>.
fa: جلوگیری کردن از ردگیری بازدیدهایی که توسط <a href='https://developer.mozilla.org/en/Link_prefetching_FAQ' target='_blank'>صفحه‌بندی</a> برنامه Firefox صورت میگیرد.

en: Profiling
fa: نمایه

en: Rankings
fa: رتبه ها

en: Read access: username not found
fa: دست‌رسی خواندن: شناسه کاربری یافت نشد

en: Recent Bounce Pages
fa: صفحات وازده اخیر

en: Recent Browsers
fa: مرورگرهای اخیر

en: Recent Categories
fa: دسته‌های اخیر

en: Recent Countries
fa: کشورهای اخیر

en: Recent Downloads
fa: بارگیری های اخیر

en: Recent Events
fa: اتفاقات اخیر

en: Recent Feeds
fa: خوراک‌های اخیر

en: Recent Internal Searches
fa: جستجوهای داخلی اخیر

en: Recent Languages
fa: زبان‌های اخیر

en: Recent Operating Systems
fa: محیطهای عامل اخیر

en: Recent Outbound Links
fa: پیوندهای بیرونی اخیر

en: Recent Pages Not Found
fa: صفحه هایی پیدا نشده اخیر

en: Recent Posts
fa: ارسال های اخیر

en: Recent Screen Resolutions
fa: ابعاد نمایش‌گرهای اخیر

en: Recent Search Terms
fa: عبارت‌های جستجو شده اخیر

en: Recent Users
fa: کاربرهای اخیر

en: Referer
fa: ارجاع‌دهنده

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Referring Sites
fa: سایت ارجاع دهنده

en: Referring URLs that you don't want to track, separated by commas: <code>http://mysite.com*</code>, <code>*/ignore-me-please</code>, etc. Wildcards: <code>*</code> matches 'any string, including the empty string', <code>!</code> matches 'any character'. Strings are case-insensitive. Please include either a wildcard or the protocol you want to filter (http://, https://).
fa: نشانی های ارجاع کننده ای که مایل به رهگیری آنها نیستید، تفکیک شده با ویرگول. به عنوان مثال:<code>http://mysite.com*</code>, <code>*/ignore-me-please</code>, و غیره. Wildcards: <code>*</code> matches 'any string, including the empty string', <code>!</code> matches 'any character'. Strings are case-insensitive. Include either a wildcard or the protocol you want to filter (http://, https://).

en: Refresh
fa: تازه سازی

en: Refresh in
fa: تازه سازی در

en: Remove filter for
fa: حذف فیلترها از

en: Reports
fa: گزارش ها

en: Reset All
fa: بازنشانی همه

en: Reset Reports
fa: تنظیم مجدد گزارش ها

en: Reset the default arrangement of your reports. Helpful when, for some reason, reports disappear from your panels.
fa:  آیا مطمئنید که می‌خواهید تنظیم پیش فرظ گزارش ها به حالت پیش فرض بازنشانی کنید. این در برطرف کردن ناپدید شدن گزارش ها مفید است.

en: Resource Content Type
fa: نوع محتوای منبع

en: Resource ID
fa: شناسه منابع

en: Restrict Authors
fa: محدود کردن نویسنده‌ها

en: Results %s - %s of %s
fa:  نتایج  %s - %s از %s

en: Retain data for
fa: نگاه داشتن داده برای

en: Rows to Display
fa: نمایش ردیف ها

en: SERP Position
fa: مکان SERP

en: Save Changes
fa: ذخیره‌ی تغییرات

en: Save DB Space
fa: زخیره کردن پایگاه داده

en: Screen Resolution
fa: ابعاد صفحه نمایش

en: Search Engine
fa: موتور جستجو

en: Search Terms
fa: عبارت‌های جستجو

en: Search for
fa: جستجو به دنبال

en: Searches performed using Wordpress' built-in search functionality.
fa: جستجوهایی که توسط جستجوی داخلی Wordpress انجام میشوند.

en: Select <strong>Javascript</strong> if you are using a caching plugin (W3 Total Cache, WP SuperCache, HyperCache, etc). WP SlimStat will behave pretty much like Google Analytics, and visitors whose browser does not support Javascript will be ignored. A nice side effect is that <strong>most spammers, search engines and other crawlers</strong> will not be tracked.
fa: اگر از یک افزونه یادگاهی (W3 Total Cache ،WP SuperCache ،HyperCache و غیره) استفاده میکنید<strong>Javascript</strong> را انتخاب کنید. این برنامه بسیار شبیه Google Anaylyti عمل میکند و مرورگر بینندگانی که جاواسکریپت نداشته باشند پذیرفته نمیشود. اثر جانبی این حالت این است که بیشتر هرز ها، موتورهای جستجو و دیگر خزنده ها نیز دیگر رهگیری نمیشوند.

en: Server-side
fa: طرف دامنه

en: Session Duration
fa: مدت جلسه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Short for search engine results page, the Web page that a search engine returns with the results of its search. The value shown represents your rank (or position) within that list of results
fa:  این مقدار نشان دهنده رتبه شما در فهرست نتایج موتور جستجو میباشد.

en: Show Display Name
fa: نمایش نام صفحه نمایش

en: Show Titles
fa: نمایش عناوین

en: Show User Agent
fa: نمایش عامل کاربر

en: Show on screen
fa: روی صفحه نشان بده

en: Side Menu
fa: گزینگان کناره

en: Source
fa: منبع

en: Specify the minimum <a href='http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities' target='_new'>capability</a> required to configure WP SlimStat (default: <code>activate_plugins</code>). The whitelist here below can be used to override this option for specific users.
fa: حداقل<a href='http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities' target='_new'> توانایی</a> برای دسترسی برای تنظیمات را مشخص کنید. این فهرست سفید اختیارات کاربران خاص را لفو میکند.

en: Specify the number of items in each report.
fa: تعداد موردها در هر گزارش را مشخص کنید.

en: Spy View
fa: دید دزدکی

en: Summary
fa: خلاصه

en: Syndication Reader
fa: پیوند ریدر

en: Take a sneak peek at what human visitors are doing on your website.
fa: نظارت بر اینکه کاربران در پایگاه شما چه میکنند

en: The first page that a user views during a session. This is also known as the <em>entrance page</em>. For example, if they search for 'Brooklyn Office Space,' and they land on your home page, it gets counted (for that visit) as a landing page.
fa: اولین صفحه ای که کاربر در جلسه دیدن میکند به «صفحه ورودی» نیز شناخته میشود. به عنوان مثال اگر کاربری برای «بستنی» جستجو کند و در صفحه اصلی شما هدایت شود، در آن جلسه به عنوان «صفحه ورودی» حساب میشود.

en: There was an error decoding the add-ons list from the server. Please try again later.
fa: رمزگشایی فهرست افزونه ها از دامنه با اشکال مواجه شد. لطفا دوباره آزمایش کنید.

en: There was an error retrieving the add-ons list from the server. Please try again later. Error Message:
fa:  بازیابی فهرست افزونه ها از دامنه با اشکال مواجه شد. لطفا دوباره آزمایش کنید. شمار خطا:

en: There was an error updating the following options:
fa: خطایی در به‌روزرسانی این موارد رخ داد:

en: This report lists any <em>event</em> occurred on your website. Please refer to the FAQ for more information on how to leverage this functionality.
fa: این گزارش تمامی رویداد های پایگاه شما را فهرست میکند. لطفا برای کسب اطلاع بیشتر در این مورد به بخش پرسش و پاسخ مراجعه کنید.

en: This report shows you what operating system families (no version considered) are popular among your visitors.
fa: این گزارش نشانگر محیط عامل هایی (بدون در نظر گرفتن نسخه) که در میان بیننده ها محبوب تر هستند میباشد.

en: This report shows you what user agent families (no version considered) are popular among your visitors.
fa: این گزارش نشانگر عامل کابر (بدون در نظر گرفتن نسخه) که در میان بیننده ها محبوب تر هستند میباشد.

en: This value includes not only posts, but also custom post types, regardless of their status
fa: این مقدار شامل همه ارسال ها میشود

en: Today
fa: امروز‍

en: Top Authors
fa: برترین نویسنده‌ها

en: Top Browser Families
fa: برترین مرورگرها

en: Top Browsers
fa: برترین مرورگرها

en: Top Categories
fa: برترین دسته‌ها

en: Top Countries
fa: برترین کشورها

en: Top Feeds
fa: برترین خوراک‌ها

en: Top Internal Searches
fa: برترین جستجوهای داخلی

en: Top Known Visitors
fa: برترین بیننده های آشنا

en: Top Landing Pages
fa: برترین صفحه های ورود

en: Top Language Families
fa: برترین زبان‌ها

en: Top Languages
fa: بیش‌ترین زبان‌ها

en: Top OS Families
fa: برترین محیط عامل ها

en: Top Operating Systems
fa: برترین محیط‌های عامل

en: Top Outbound Links and Downloads
fa: برترین پیوندهای بیرونی و بارگیری ها

en: Top Pages
fa: برترین صفحات

en: Top Pages Not Found
fa: برترین صفحاتی که پیدا نشد

en: Top Posts
fa: برترین ارسال ها

en: Top Referring Search Engines
fa: برترین موتور جستجو های ارجاع‌دهنده

en: Top Screen Resolutions
fa: برترین ابعاد صفحه نماش‌ها

en: Top Search Terms
fa: برترین عبارت های جستجو

en: Top Service Providers
fa: برترین خدمات دهنده‌ها

en: Top Tags
fa: برترین نشانه ها

en: Top Traffic Sources
fa: برترین منابع ترافیک

en: Top Users
fa: برترین کاربرها

en: Total Comments
fa: همه نظرها

en: Total Pageviews
fa: همه مشاهدات صفحات

en: Track Outbound Clicks
fa: ره‌گیری کلیک های بیرونی

en: Track Registered Users
fa: ره‌گیری کاربران ثبت شده

en: Track when your visitors click on link to external websites. This option required Spy Mode to be enabled.
fa: پیوندهایی که بازدیدکننده را به خارج از پایگاه ها میبرد رهگیری کنید. این گزینه نیاز به فعال کردن دید دزدکی دارد.

en: Tracker
fa: ره‌گیری

en: Tracking Active
fa: ردگیری فعال

en: Tracking Browser Caps
fa: ردگیری قابلیت‌های مرورگر

en: Tracking Mode
fa:  حالت ردگیری

en: Traffic Sources
fa: منابع ترافیک

en: Traffic Sources (chart)
fa: منابع ترافیک (نمودار)

en: Turn the tracker on or off, but keep the reports accessible (which you would not have, if you just disabled the plugin).
fa: رهگیری را روشن و یا خاموش میکند ولی گزارش ها در دسترس خواهد بود که در صورت غیر فعال کردن افزونه بدین گونه نخواهد بود.

en: URL accessed on your site
fa: نشانی هایی که مورد بازدید قرار گرفته

en: Unique IP
fa: آی‌پی یکتا

en: Unique IPs
fa: آی‌پی‌های یکتا

en: Unique Landing Pages
fa: صفحات فرودی خاص

en: Unique Referrers
fa: ارجاع‌دهنده‌های یکتا

en: Use <a href='http://www.jsdelivr.com/' target='_blank'>JSDelivr</a>'s CDN, by serving our tracking code from their fast and reliable network (free service).
fa: از سی دی اِن <a href='http://www.jsdelivr.com/' target='_blank'>JSDelivr</a> استفاده کنید و از خدمات ردگیری ما در شبکه سریع و مطمئن بهره مند شوید (رایگان).

en: Use your mouse wheel to zoom in and out
fa: از غلطانک موش‌واره برای بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی استفاده کنید

en: Used to differentiate between multiple requests to download a file from one internet address (IP) and requests originating from many distinct addresses
fa:  این برای تشخیص دادن چندین درخواست بارگیری پرونده از یک آی پی ادرس و یا درخواست از چند آی پی ادرس مختلف است.

en: Used to differentiate between multiple requests to download a file from one internet address (IP) and requests originating from many distinct addresses; since this measurement looks only at the internet address a pageview came from, it is useful, but not perfect
fa:  این برای تشخیص دادن چندین درخواست بارگیری پرونده از یک آی پی ادرس و یا درخواست از چند آی پی ادرس مختلف میباشد؛ چون این اندازه گیری فقط نشانگر آدرس هر بازدید است، مفید میباشد ولی دقیق نیست.

en: User Agent
fa: مرورگرهای کاربران

en: User Agents
fa: مرورگرهای کاربران

en: User agent (Firefox, Chrome, ...)
fa: مرورگر کاربر (فایرفاکس، کروم و ...)

en: Users having at least one of the <a href='http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities' target='_new'>capabilities</a> listed here below will not be tracked. Capabilities are case-insensitive.
fa: کاربرانی که حداقل یکی از<a href='http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities' target='_new'> خواص</a> زیر را داشته باشند ردگیری نمیشوند (به بزرگ و کوچک بودن را دقت داشته باشید).

en: Views
fa: مشاهده ها

en: Visit Duration
fa: طول دوره بازدید

en: Visit ID
fa: شناسه دیدن

en: Visit with keywords
fa: کلمات کلیدی (جدا شده با کاما):

en: Visitor's Name
fa: نام بیننده

en: Visitor's public IP address
fa: نشانی‌های آی‌پی عمومی بازدیدکنندگان

en: Visitors
fa: بینندگان

en: Visitors and Known Users
fa: بیننده و کاربران آشنا

en: Visitors who came to your site via searches on Google or some other search engine.
fa: کاربرانی که از گوگل یا سایر موتورهای جستجو به پایگاه شما آمده‌اند.

en: Visitors who had previously left a comment on your blog.
fa: بازدیدکنندگانی که قبلا در تارنامه نظر ثبت کرده‌اند

en: Visitors who landed on your site after searching for a keyword on Google, Yahoo, etc.
fa: کاربرانی که بعد از جستجو در موتورهای جستجو به سایت شما رسیده‌اند.

en: Visitors who visited the site by typing the URL directly into their browser. <em>Direct</em> can also refer to the visitors who clicked on the links from their bookmarks/favorites, untagged links within emails, or links from documents that don't include tracking variables.
fa: بیننده هایی که نشانی پایگاه را وارد مرورگر کرده اند. البته این میتواند شامل کاربرانی که با استفاده از bookmarks/favorites، و یا از پیوندهایی در نامک و مدارک که متغییر ردگیری ندارند نیز بشود.

en: Visitors who visited the site in the last 5 minutes coming from a search engine.
fa: کاربرانی که در ۵ دقیقه گذشته از یک موتور جستجو به پایگاه شما آمده‌اند.

en: Visitors' names according to the cookie set by Wordpress after they leave a comment
fa: اسامی بیننده بر مبنای خوراکی که بعد از گذاشتن نظر توسط وردپرس اختصاص داده میشود.

en: Visits
fa: بازدیدها

en: WARNING: a misconfigured setting and/or server environment is preventing WP SlimStat from properly tracking your visitors. Please <a target="_blank" href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-slimstat/faq/">check the FAQs</a> for more information.
fa: اخطار: تنظیمات اشتباه است و یا اینکه محیط دامنه از ردگیری بیننده جلوگیری میکند. لطفا برای اطلاع بیشتر به<a target="_blank" href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-slimstat/faq/"> سوال و پاسخ ها</a> مراجعه کنید.

en: WP SlimStat converts your permalinks into post and page titles. Disable this feature if you need to see the URL in your reports.
fa:  تمامی پیوندهای یکتا را به ارسال و صفحه تبدیل میکند. این ویژگی را غیرفعال کنید اگر در گزارش به نشانی نیاز دارید

en: WP SlimStat retrieves live information from Alexa, Facebook and Google, to measures your site's rankings. Values are updated every 12 hours. Filters set above don't apply to this report.
fa: با کسب اطلاعات خود از Google، Facebook و یا Alexa، رتبه خود را محک بزنید. مقادیر هر ۱۲ ساعت به روز میشوند. صافی ها بالا در این گزارش کاربرد نمیشوند.

en: When visitors leave a comment on your blog, WordPress assigns them a cookie. WP SlimStat leverages this information to identify returning visitors. Please note that visitors also include registered users.
fa: وقتی کاربران در تارنامه نظر ثبت می‌کنند، وردپرس به آن‌ها یک کلوچک اختصاص می‌دهد.WP SlimStat از این اطلاعات برای شناسایی «بیننده دوباره» استفاده میکند. در نظر داشته باشید که بیننده ها شامل کاربران ثبت شده نیز میباشد.

en: While zooming in, drag the chart to move to a different area
fa: زمانی‌که بزرگ‌نمایی می‌کنید، نمودار را می‌توانید بکشید و به نقاط دیگر بروید

en: Whitelist
fa: فهرست سفید

en: WordPress Integration
fa: تلفیق کردن وردپرس

en: World Map
fa: نقشه جهان

en: Year
fa: سال

en: Yes
fa: بلی

en: Yes, you can! Create and view your personalized analytics for WP SlimStat. Just write a new plugin that retrieves the desired information from the database and then hook it to the action <code>wp_slimstat_custom_report</code>. For more information, visit my <a href="http://wordpress.org/tags/wp-slimstat?forum_id=10" target="_blank">support forum</a>.
fa:  شما میتوانید گزارش آمار شخصی ایجاد کنید. یک افزونه بنویسید که اطلاعات مورد نظر را از پایگاه داده را به <code>wp_slimstat_custom_report</code> گزارش قلاب میکند.برای اطلاع بیشتر به صفحه<a href="http://wordpress.org/tags/wp-slimstat?forum_id=10" target="_blank"> پشتیبانی </a>مراجعه کنید.

en: Yesterday
fa: دیروز

en: You can configure WP SlimStat to ignore a specific Country by setting the corresponding filter under Settings > SlimStat > Filters.
fa: میتوانید تنظیمات برنامه برای نادیده گرفتن بعضی کشورها را تغییر دهید:Settings > SlimStat > Filters

en: Your WP SlimStat tables have been successfully converted to InnoDB.
fa: جداول WP SlimStat با موفقیت به InnoDB تبدیل شد.

en: Your Website
fa: تارنمای شما

en: Your content at a glance: posts, comments, pingbacks, etc. Please note that this report is not affected by the filters set here above.
fa: محتوای شما در یک نگاه: ارسال ها، نظرها و غیره. این گزارش با صافی های بالا کاربرد نمیشود.

en: Your report here
fa: گزارش شما این‌جا

en: Your reports were successfully restored to their default arrangement.
fa: گزارش ها با موفقیت به حالت پیش فرض بازنشانی شدند.

en: author associated to that post/page when the resource was accessed
fa: نویسنده مرتبط با این ارسال یا صفحه وقتی این ماخذ دسترسی شد

en: c-
fa: Unknown

en: c-ad
fa: Andorra

en: c-ae
fa: United Arab Emirates

en: c-af
fa: Afghanistan

en: c-ag
fa: Antigua and Barbuda

en: c-ai
fa: Anguilla

en: c-al
fa: Albania

en: c-am
fa: Armenia

en: c-ao
fa: Angola

en: c-ar
fa: Argentina

en: c-at
fa: Austria

en: c-au
fa: Australia

en: c-aw
fa: Aruba

en: c-ax
fa: Aland Islands

en: c-az
fa: Azerbaijan

en: c-ba
fa: Bosnia and Herzegovina

en: c-bb
fa: Barbados

en: c-bd
fa: Bangladesh

en: c-be
fa: Belgium

en: c-bf
fa: Burkina Faso

en: c-bg
fa: Bulgaria

en: c-bh
fa: Bahrain

en: c-bi
fa: Burundi

en: c-bj
fa: Benin

en: c-bm
fa: Bermuda

en: c-bn
fa: Brunei Darussalam

en: c-bo
fa: Bolivia

en: c-br
fa: Brazil

en: c-bs
fa: Bahamas

en: c-bt
fa: Bhutan

en: c-bw
fa: Botswana

en: c-by
fa: Belarus

en: c-bz
fa: Belize

en: c-ca
fa: Canada

en: c-cd
fa: The Democratic Republic of the Congo

en: c-cf
fa: Central African Republic

en: c-cg
fa: Congo

en: c-ch
fa: Switzerland

en: c-ci
fa: Côte d'Ivoire

en: c-cl
fa: Chile

en: c-cm
fa: Cameroon

en: c-cn
fa: China

en: c-co
fa: Colombia

en: c-cr
fa: Costa Rica

en: c-cu
fa: Cuba

en: c-cv
fa: Cape Verde

en: c-cy
fa: Cyprus

en: c-cz
fa: Czech Republic

en: c-de
fa: Germany

en: c-dj
fa: Djibouti

en: c-dk
fa: Denmark

en: c-dm
fa: Dominica

en: c-do
fa: Dominican Republic

en: c-dz
fa: Algeria

en: c-ec
fa: Ecuador

en: c-ee
fa: Estonia

en: c-eg
fa: Egypt

en: c-eh
fa: Western Sahara

en: c-er
fa: Eritrea

en: c-es
fa: Spain

en: c-et
fa: Ethiopia

en: c-fi
fa: Finland

en: c-fj
fa: Fiji

en: c-fk
fa: Falkland Islands (Malvinas)

en: c-fo
fa: Faroe Islands

en: c-fr
fa: France

en: c-ga
fa: Gabon

en: c-gb
fa: United Kingdom

en: c-gd
fa: Grenada

en: c-ge
fa: Georgia

en: c-gf
fa: French Guiana

en: c-gg
fa: Guernsey

en: c-gh
fa: Ghana

en: c-gl
fa: Greenland

en: c-gm
fa: Gambia

en: c-gn
fa: Guinea

en: c-gp
fa: Guadeloupe

en: c-gq
fa: Equatorial Guinea

en: c-gr
fa: Greece

en: c-gs
fa: South Georgia and the South Sandwich Islands

en: c-gt
fa: Guatemala

en: c-gw
fa: Guinea-Bissau

en: c-gy
fa: Guyana

en: c-hk
fa: Hong Kong

en: c-hn
fa: Honduras

en: c-hr
fa: Croatia

en: c-ht
fa: Haiti

en: c-hu
fa: Hungary

en: c-id
fa: Indonesia

en: c-ie
fa: Ireland

en: c-il
fa: Israel

en: c-im
fa: Isle of Man

en: c-in
fa: India

en: c-iq
fa: Iraq

en: c-ir
fa: Islamic Republic of Iran

en: c-is
fa: Iceland

en: c-it
fa: Italy

en: c-je
fa: Jersey

en: c-jm
fa: Jamaica

en: c-jo
fa: Jordan

en: c-jp
fa: Japan

en: c-ke
fa: Kenya

en: c-kg
fa: Kyrgyzstan

en: c-kh
fa: Cambodia

en: c-km
fa: Comoros

en: c-kn
fa: Saint Kitts and Nevis

en: c-kp
fa: Democratic People's Republic of Korea

en: c-kr
fa: Republic of Korea

en: c-kw
fa: Kuwait

en: c-ky
fa: Cayman Islands

en: c-kz
fa: Kazakhstan

en: c-la
fa: Lao People's Democratic Republic

en: c-lb
fa: Lebanon

en: c-lc
fa: Saint Lucia

en: c-li
fa: Liechtenstein

en: c-lk
fa: Sri Lanka

en: c-lr
fa: Liberia

en: c-ls
fa: Lesotho

en: c-lt
fa: Lithuania

en: c-lu
fa: Luxembourg

en: c-lv
fa: Latvia

en: c-ly
fa: Libyan Arab Jamahiriya

en: c-ma
fa: Morocco

en: c-md
fa: Moldova

en: c-me
fa: Montenegro

en: c-mf
fa: Saint Martin

en: c-mg
fa: Madagascar

en: c-mk
fa: The Former Yugoslav Republic of Macedonia

en: c-ml
fa: Mali

en: c-mm
fa: Myanmar

en: c-mn
fa: Mongolia

en: c-mq
fa: Martinique

en: c-mr
fa: Mauritania

en: c-ms
fa: Montserrat

en: c-mt
fa: Malta

en: c-mu
fa: Mauritius

en: c-mv
fa: Maldives

en: c-mw
fa: Malawi

en: c-mx
fa: Mexico

en: c-my
fa: Malaysia

en: c-mz
fa: Mozambique

en: c-na
fa: Namibia

en: c-nc
fa: New Caledonia

en: c-ne
fa: Niger

en: c-ng
fa: Nigeria

en: c-ni
fa: Nicaragua

en: c-nl
fa: Netherlands

en: c-no
fa: Norway

en: c-np
fa: Nepal

en: c-nr
fa: Nauru

en: c-nz
fa: New Zealand

en: c-om
fa: Oman

en: c-pa
fa: Panama

en: c-pe
fa: Peru

en: c-pg
fa: Papua New Guinea

en: c-ph
fa: Philippines

en: c-pk
fa: Pakistan

en: c-pl
fa: Poland

en: c-pr
fa: Puerto Rico

en: c-ps
fa: Occupied Palestinian Territory

en: c-pt
fa: Portugal

en: c-pw
fa: Palau

en: c-py
fa: Paraguay

en: c-qa
fa: Qatar

en: c-re
fa: Réunion

en: c-ro
fa: Romania

en: c-rs
fa: Serbia

en: c-ru
fa: Russian Federation

en: c-rw
fa: Rwanda

en: c-sa
fa: Saudi Arabia

en: c-sb
fa: Solomon Islands

en: c-sc
fa: Seychelles

en: c-sd
fa: Sudan

en: c-se
fa: Sweden

en: c-sg
fa: Singapore

en: c-si
fa: Slovenia

en: c-sj
fa: Svalbard and Jan Mayen

en: c-sk
fa: Slovakia

en: c-sl
fa: Sierra Leone

en: c-sn
fa: Senegal

en: c-so
fa: Somalia

en: c-sr
fa: Suriname

en: c-st
fa: Sao Tome and Principe

en: c-sv
fa: El Salvador

en: c-sy
fa: Syrian Arab Republic

en: c-sz
fa: Swaziland

en: c-tc
fa: Turks and Caicos Islands

en: c-td
fa: Chad

en: c-tg
fa: Togo

en: c-th
fa: Thailand

en: c-tj
fa: Tajikistan

en: c-tl
fa: Timor-Leste

en: c-tm
fa: Turkmenistan

en: c-tn
fa: Tunisia

en: c-to
fa: Tonga

en: c-tr
fa: Turkey

en: c-tt
fa: Trinidad and Tobago

en: c-tw
fa: Taiwan

en: c-tz
fa: United Republic of Tanzania

en: c-ua
fa: Ukraine

en: c-ug
fa: Uganda

en: c-us
fa: United States

en: c-uy
fa: Uruguay

en: c-uz
fa: Uzbekistan

en: c-vc
fa: Saint Vincent and the Grenadines

en: c-ve
fa: Venezuela

en: c-vg
fa: British Virgin Islands

en: c-vi
fa: U.S. Virgin Islands

en: c-vn
fa: Viet Nam

en: c-vu
fa: Vanuatu

en: c-ws
fa: Samoa

en: c-xx
fa: Unknown

en: c-xy
fa: آدرس محلی

en: c-ye
fa: Yemen

en: c-za
fa: South Africa

en: c-zm
fa: Zambia

en: c-zw
fa: Zimbabwe

en: contains
fa: شامل

en: days
fa: روز

en: does not contain
fa: ناشامل

en: does not match
fa: مطابق نیست

en: ends with
fa: پایان می‌یابد با

en: equals
fa: مساوی‌ست با

en: generally used in conjunction with <em>is not empty</em>, identifies human visitors
fa: معولا با ترکیب <em>خالی نیست</em> استفاده میشود و بیننده ها (انسان) را تشخیص میدهد

en: hits
fa: مشاهدات

en: is empty
fa: خالی‌ است

en: is greater than
fa: بزرگ‌تر است از

en: is less than
fa: کوچک‌تر است از

en: is not empty
fa: خالی نیست

en: is not equal to
fa: مساوی نیست با

en: l-empty
fa: ناشناخته

en: matches
fa: مطابق است با

en: post, page, cpt:<em>custom-post-type</em>, attachment, singular, post_type_archive, tag, taxonomy, category, date, author, archive, search, feed, home; please refer to the <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Conditional_Tags">Conditional Tags</a> manual page for more information
fa: ارسال، صفحه، cpt:<em>ارسال خاص</em> ضمیمه، نشانه، رده بندی، دسته بندی، تاریخ، نویسنده، آرشیو، جستجو، خوراکی، خانه؛ لطفا برای اطلاع بیشتر به<a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Conditional_Tags"> نشانه های شرطی</a> در صفحه راهنما مراجعه کنید.

en: records
fa: اطلاعات

en: records deleted from your database.
fa: اطلاعات از پایگاه داده ها حذف شد.

en: seconds
fa: ثانیه

en: set the filter to Referer contains cd=N&, where N is the position you are looking for
fa: تعیین صافی برای ارجاعی هایی که شامل اِن میشوند، آنجا که اِن مکانی هست که به مشخص میکنید.

en: sounds like
fa:  شبیه به

en: src
fa: منبع

en: starts with
fa: شروع می‌شود با

en: switch to InnoDB
fa: تغییر حالت به InnoDB

en: the originating IP address of a client connecting to a web server through an HTTP proxy or load balancer
fa: ای پی منشا که کاربر را از طریق HTTP proxy و یا load balancer مرتبط کرده

en: this field is set to <em>[pre]</em> if the resource has been accessed through <a target="_blank" href="https://developer.mozilla.org/en/Link_prefetching_FAQ">Link Prefetching</a> or similar techniques
fa: این ناحیه برای تنظیمات <a target="_blank" href="https://developer.mozilla.org/en/Link_prefetching_FAQ"> صفحه‌بندی </a> و یا شیوه های مشابه است.

en: unknown
fa: مجهول

en: user agent version (9.0, 11, ...)
fa: نسخه مرورگر کاربر

en: viewport width and height (1024x768, 800x600, ...)
fa: ابعاد صفحه نمایش (۱۰۲۴x۷۶۸، ۸۰۰x۶۰۰، ...)

en: visitor's originating IP address, if available
fa: آی پی منشا که بیننده از آن ‌عازم شده، در صورت موجود بودن

en: visitor's screen's color depth (8, 16, 24, ...)
fa: عمق رنگ صفحه نمایش کاربر (۸، ۱۶، ۲۴، ...)

en: what CSS standard was supported by that browser (1, 2, 3 and other integer values)
fa: چه معیار توسط مرورگر حمایت میشود؟ ۱، ۲، ۳ و دیگر مقدار ها ...

en: you can specify the timeframe by entering a number in the <em>interval</em> field; use -1 to indicate <em>to date</em> (i.e., day=1, month=1, year=blank, interval=-1 will set a year-to-date filter)
fa: با وارد کردن اعداد در این ناحیه میتوانید یک مدت زمانی تعیین کنید؛ برای محدود کردن سال به روز از -1 استفاده کنید.
